Due Diligence

De risico's bij het kopen of financieren van assurantieportefeuilles en/of -ondernemingen nemen sterk toe. In een markt waarin de meningen over de waarde van assurantieportefeuilles sterk uiteenlopen is het noodzakelijk dat u zich een realistisch beeld vormt over het rendement van geplande transacties.

De unieke combinatie van accountancy, compliance en portefeuillewaardering maakt SVC dé ideale partner bij overnames. Met een grondig due diligence onderzoek krijgt u inzicht in de waarde en de risico's van de onderneming die u wil overnemen. Hierdoor weet u wat u koopt en kunt u teleurstellingen voorkomen.

Voor meer informatie verzoeken wij u contact met ons op te nemen. Wij zijn graag tot nadere toelichting bereid!

Intranet

Klik hier om in te loggen op onze website.

Intranet

E-mailadres:

Wachtwoord:


(Wachtwoord vergeten?)