Meewerkstagiair(e) Rechten, Bedrijfskunde of Financial


Vanaf 1 februari 2024 hebben we plek voor een stagiaire.

Wij zijn SVC Groep, accountants en adviseurs voor financieel dienstverleners. Wij geven onze klanten tijd voor ondernemen. Dit doen wij door vanuit onze kernwaarden 'Ondernemend', 'Verbindend', 'Pragmatisch' en 'Bewezen expertise' onze klanten op alle onderdelen van hun bedrijfsvoering te ondersteunen. Wij kijken continue naar de ontwikkelingen in de markt en beoordelen wat dit betekent voor onze klanten en onze dienstverlening. Zo blijven wij nieuwe diensten en producten ontwikkelen die onze klanten in staat stellen om hun bedrijfsvoering te monitoren en beter te presteren dan hun concurrent. Wij dagen niet alleen onszelf doorlopend uit om onze dienstverlening te verbeteren, maar ook onze klanten. Zo houden wij elkaar scherp!

Wij zijn een ELBHO-erkend stagebedrijf.

Wij zijn gevestigd in de statige villa Mezzo Monte op de berg in Amersfoort (400 meter vanaf station Amersfoort).

Wat ga je doen?
Binnen SVC Compliance zijn wij bezig met het adviseren, ondersteunen en begeleiden van onze klanten op het gebied van verschillende wet- en regelgeving. Hierbij kan je denken onder andere aan de Wet op het financieel toezicht (Wft), Wet ter voorkoming van witwassen en financieren van terrorisme (Wwft), Sanctiewet (Sw) en de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG). Naast de wet- en regelgeving is het ook belangrijk dat bedrijven zich houden aan hun eigen procedures en beleidstukken. Wij controleren (auditen), ondersteunen en adviseren onze klanten om compliant te zijn. Binnen compliance gebeurt er veel en is geen dag hetzelfde.

Voorbeelden van de werkzaamheden zijn:
-  actief meewerken binnen het team van SVC Compliance;
-  het verbeteren of aanpassen van ons digitale handboek waarin onze procedures, beleidstukken en instructies instaan;
-  het adviseren van onze klanten op het gebied van wet- en regelgeving;
-  het opstellen en/of beoordelen van juridische documenten.

Wie zoeken wij?
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en leergierige derdejaars (of vierdejaars) student HBO-Rechten, Bedrijfskunde of Financial Services die een meewerkstage zoekt.

Verder vinden we het belangrijk dat je:
- een proactieve en enthousiaste houding hebt;
- je communicatief sterk bent (mondeling en schriftelijk)
- je openstaat voor verschillende soorten rechtsgebieden
- affiniteit met financiële dienstverlening (dit is een pré maar geen vereiste).

Wat bieden wij?
Wij bieden je een leuke uitdagende stage bij een groeiende organisatie. 

Verder bieden wij jou:
- coaching en persoonlijke begeleiding door ELBHO-erkende stagebeleiders
- veel zelfstandigheid en mogelijkheden tot het inbrengen van eigen initatieven
- de mogelijkheid om gedeeltelijk hybride je stage te lopen
- een stagevergoeding van € 500,00 per maand (o.b.v. voltijd)

Wil je meer informatie?
Wil je meer informatie over de functie, dan kun je contact opnemen met Richard Meinders (033 – 4331 557 of 06 – 53 54 41 84).
Solliciteren doe je door jouw motivatie met CV te mailen naar: info@svcgroep.nl.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld!


Proud member of
Logo PIAGROUP
Volg ons op LinkedIn
Op de hoogte blijven het laatste nieuws?
Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief!