Corona maatregelen SVC Groep

16 maart 2020 om 10:00

Het Corona virus treft ons allemaal, dus ook ons kantoor. Voor de veiligheid van onze medewerkers hebben wij ons kantoor gesloten voor bezoek en werken wij met een minimale bezetting op kantoor. Gelukkig werken wij al jaren ‘in de cloud’, dus thuiswerken levert voor ons geen problemen op. Wij zijn dan ook goed bereikbaar via telefoon en e-mail. Onze afspraken proberen wij zoveel als mogelijk online te doen.

Deze maatregelen hebben ook een enorme impact op onze controlewerkzaamheden. Doordat fysiek contact zoveel mogelijk wordt ontraden, proberen wij ook deze controles op afstand uit te voeren. De moderne technieken kunnen ons daar zeker bij helpen, maar nooit volledig. Om deze moeilijke tijd samen door te komen, rekenen wij op medewerking van onze klanten en een flexibele houding van volmachtgevers (voor wat betreft de deadline van 1 juli 2020).

Wij wensen iedereen succes de komende tijd!
Op de hoogte blijven het laatste nieuws?
Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief!