SVCafé en Open Huis

29 maart 2019 om 15:16

Graag nodigen wij u uit voor ons SVCafé. Dit willen we graag combineren met een open huis van ons sfeervolle pand, de statige villa 'Mezzo Monte' (midden op de berg), op loopafstand van het treinstation in Amersfoort.

Dit keer hebben we een bijzondere gast, namelijk André Bolhuis, Nederlands voormalig hockeyer, oud-voorzitter van sportkoepel NOC*NSF en doctor in de tandheelkunde. André Bolhuis gaat ons meer inzicht geven hoe we door samenwerking in teams optimaal kunnen presteren. Ongetwijfeld zullen hier cases uit de sportwereld voorbij komen.

Het programma ziet er als volgt uit:
16.00 uur Ontvangst met koffie en thee
16.30 uur Lezing André Bolhuis
17.00 uur Open Huis met een drankje/borrelhapje
18.30 uur Einde programma

SVC hecht aan persoonlijk contact met haar klanten en netwerkpartners. Het is goed om elkaar ook eens te spreken zonder directe zakelijke aanleiding. SVC wil daar ruimte aan bieden. Samen kunnen we met een drankje in de hand van gedachten wisselen over de ontwikkelingen in de branche.

U bent van harte welkom op ons nieuwe adres. U kunt zich hier aanmelden.
Op de hoogte blijven het laatste nieuws?
Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief!