Ons team



Hugo van der Meer

Hugo van der Meer
Accountant / Partner

06 - 51 68 64 59
hugo.vandermeer@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Christo Beumer

Christo Beumer
Compliance adviseur / Auditor

06 - 31 95 71 20
christo.beumer@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Erwin van  Doorn

Erwin van Doorn
Medewerker Finance & Control

033 - 433 15 57
erwin.vandoorn@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Rien Goes

Rien Goes
POG Specialist / adviseur

06 - 25 08 62 60
rien.goes@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Miranda Harke

Miranda Harke
Administratief medewerker

033 - 433 15 57
miranda.harke@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Jan den Hartog

Jan den Hartog
Assistent accountant

033 - 433 15 57
jan.denhartog@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Ursula Kloosteman

Ursula Kloosterman
Compliance adviseur / Auditor

06 - 22 39 59 78
ursula.kloosterman@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Joyce Koops

Joyce Koops
Compliance / privacy adviseur

033 - 433 15 57
joyce.koops@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Jordi de Looff

Jordi de Looff
Business Analyst / Controller

033 - 43 31 557
jordi.delooff@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Lucienne de Man

Luciënne de Man
Financieel medewerker

033 - 433 15 57
lucienne.deman@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Ronald Markus

Ronald Markus
Compliance adviseur / Auditor

06 - 29 58 83 38
ronald.markus@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Amal El Mourabet

Amal el Mourabet
Compliance medewerker

033 - 433 1557
amal.elmourabet@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Hans van Oosterhout

Hans van Oosterhout
Compliance adviseur / Auditor

06 - 13 22 87 13
hans.vanoosterhout@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Jack Palmen

Jack Palmen
Medewerker Finance & Control

033 - 433 15 57
jack.palmen@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Wilfred Schep
Wilfred Schep

Wilfred Schep
POG Specialist / Product manager

06 - 18 45 36 31
wilfred.schep@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Roderick Stokx

Roderick Stokx
Assistent accountant

033 - 433 15 57
roderick.stokx@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Pascal van Vreeswijk

Pascal van Vreeswijk
Compliance adviseur / Auditor

06 - 55 89 40 62
pascal.vanvreeswijk@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Jeremy Winia

Jeremy Winia
Administratief Medewerker

033 - 433 15 57
jeremy.winia@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Chris Waterlander

Chris Waterlander
Compliance adviseur / Auditor

06 - 22 04 22 98
chris.waterlander@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje

Proud member of
Logo PIAGROUP
Volg ons op LinkedIn
Op de hoogte blijven het laatste nieuws?
Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief!