Ons team



Hugo van der Meer

Hugo van der Meer
Accountant / Partner

06 - 51 68 64 59
hugo.vandermeer@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Christel van Bommel

Christel van Bommel
Compliance adviseur / Auditor

06 - 54 33 22 34
christel.vanbommel@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Erwin van  Doorn

Erwin van Doorn
Medewerker Finance & Control

033 - 43 31 557
erwin.vandoorn@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Rien Goes

Rien Goes
Volmachtspecialist / Auditor

06 - 25 08 62 60
rien.goes@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Jan den Hartog

Jan den Hartog
Assistent accountant

033 - 43 31 557
jan.denhartog@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Ursula Kloosteman

Ursula Kloosterman
Compliance adviseur / Auditor

06 - 22 39 59 78
ursula.kloosterman@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Jordi de Looff

Jordi de Looff
Junior Business Controller

033 - 43 31 557
jordi.delooff@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Lucienne de Man

Luciënne de Man
Financieel medewerker

033 - 43 31 557
lucienne.deman@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Ronald Markus

Ronald Markus
Compliance adviseur / Auditor

06 - 29 58 83 38
ronald.markus@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Wouter Oosterbaan

Wouter Oosterbaan
Medewerker Finance & Control

033 - 43 31 557
wouter.oosterbaan@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Hans van Oosterhout

Hans van Oosterhout
Compliance adviseur / Auditor

06 - 13 22 87 13
hans.vanoosterhout@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Jack Palmen

Jack Palmen
Medewerker Finance & Control

033 - 43 31 557
jack.palmen@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Kimberly Schotten

Kimberly Schotten
Junior Compliance Officer

033 - 43 31 557
kimberly.schotten@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje
Marcel Vrieling

Marcel Vrieling
Assistent accountant

033 - 43 31 557
marcel.vrieling@svcgroep.nl
LinkedIn
Visitekaartje

Op de hoogte blijven het laatste nieuws?
Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief!